O forum

DLACZEGO GLOBAL INDUSTRY SUMMIT?

 

PRODUKCJA TO JEDEN Z NAJWAŻNIEJSZYCH SEKTORÓW ŚWIATOWEJ GOSPODARKI. PRZEMYSŁ, NAUKA, INNOWACJE, KONTAKTY – TO POŁĄCZONE ZE SOBĄ NACZYNIA DZISIEJSZEJ, GLOBALNEJ WIOSKI. GLOBAL INDUSTRY SUMMIT JEST OD­PO­WIE­DZIĄ NA ROSNĄCĄ PRESJĘ BRAKU CZASU POŁĄCZONĄ Z KONIECZNOŚCIĄ UTRZYMYWANIA WY­ŚRU­BO­WA­NYCH WYNIKÓW SPRZEDAŻY.

Głównym założeniem organizacji cyklicznych spotkań sektora produkcyjnego jest umożliwienie nawiązania i utrzymywania relacji biznesowych pomiędzy uczestnikami spotkań. Ponadto, forum umożliwia pogłębienie wiedzy i zapoznanie się z trendami panującymi w szybko zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej.

Podczas dwóch dni wypełnionych wystąpieniami i wieloma nie­for­mal­nymi rozmowami uczestnicy zdobędą wiedzę i kontakty niezbędne do rozwoju swoich firm.

Nasza oferta skierowana jest głównie do:

  • osób zarządzających przedsiębiorstwami
  • kadry managerskiej średniego szczebla
  • pracowników odpowiedzialnych za działy zakupów
  • wszystkich zainteresowanych rozwojem własnych przedsiębiorstw

W trakcie Global Industry Summit odbędzie się wystawa, podczas której przedsiębiorcy zaprezentują szeroką gamę swoich produktów i usług. Liczne kuluarowe spotkania i rozmowy przełożą się na wzrost wielkości sprzedaży a także będą okazją do poznania wielu interesujących osób. Kulminacją pierwszego dnia spotkania będzie kolacja połączona z uroczystym wręczeniem nagród Global Industry Summit dla firm i osób szczególnie zasłużonych w motoryzacji.

Już dzisiaj zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do udziału w Global Industry Forum.