KellySo logo

 

 

Nasza firma Kellyso zajmuje się łączeniem ludzi biznesu z różnych branż i tworzy dla nich wspólne przedsięwzięcia, dlatego też, zapraszamy na najnowsze wydarzenie jakim jest konferencja dla przedsiębiorców. Naszym priorytetem jest realizacja wspólnych celów takich jak rozwój oraz poszerzanie wiedzy. Nasza wykwalifikowana kadra prelegentów zapewni to wszystko na najwyższym możliwym poziomie.

Konferencja dla przedsiębiorców to nasz kolejny projekt, który daje osobom zarządzającym przedsiębiorstwami możliwość spotkania się ze specjalistami z branży oraz wymiany doświadczeń. Naszym celem jest stworzenie idealnej konferencji dla przedsiębiorców, dającej nam możliwość przekazania całej naszej wiedzy, aby zapewnić działalnościom naszych klientów, wieloletnie stabilne funkcjonowanie.

Bogate doświadczenie, jakie zdobyliśmy organizując inne, podobne wydarzenia, pozwala nam na zagwarantowanie niesamowitych wrażeń oraz stworzenie niezapomnianego wydarzenia, które wniesie sporo do działalności naszych uczestników. Więcej informacji o konferencji dla przedsiębiorców, naszej działalności oraz organizowanych przez nas wydarzeniach można znaleźć na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do rejestracji oraz zapoznania się z programem wydarzenia. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.