KellySo logo

 

 

Mamy zaszczyt przedstawić państwu kolejny projekt, którym jest Konferencja Nowe Technologie. Kontynuując naszą ideę cyklicznych spotkań ludzi związanych z sektorem produkcyjnym, prezentujemy kolejne wydarzenie umożliwiające zdobycie bezcennej wiedzy oraz wymiany doświadczenia czy też opinii.

Konferencja Nowe Technologie to połączenie znakomitej organizacji z możliwością spotkania wybitnych prelegentów, którzy reprezentują wiodące firmy na rynku nowych technologii. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy pragną poszerzać swoje horyzonty, a także zdobyć nowe kontakty, które mogą przynieść w przyszłości wiele profitów. Głównym celem konferencji jest zdobycie wiedzy o nowych technologiach, ale także podążanie za ich zmianami, ponieważ branża ta rozwija się niezwykle dynamicznie.

Podczas eventu, uczestnicy nie tylko będą mogli wysłuchać tego co mają do powiedzenia praktycy tej branży, ale także będą mieli okazję porozmawiać z nimi oraz zadać kilka pytań, na które specjaliści z chęcią odpowiedzą. Dodatkowo dla uczestników naszej konferencji o nowych technologiach zostały przygotowane specjalne oferty promocyjne na nocleg w pobliżu miejsca w którym odbywa się konferencja. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia oraz do zapisów na konferencję. Profesjonalna organizacja oraz doświadczeni prelegenci zagwarantują niezapomniane wrażenia